در بررسی برج های مسکونی و در میان سازه های لوکس منطقه ۲۲ تهران، به برج آناهیتا رسیده‌ایم. این برج یک پروژه مسکونی است که در منطقه ۲۲ تهران و شهرک مروارید شهر واقع شده است. این برج توسط تعاونی مسکن آتش نشانی ساخته شده و مراحل پایانی ساخت خود را طی می کند. با ما در ادامه همراه باشید تا درباره شرایط خرید آپارتمان در  برج آناهیتا مروارید شهر بپردازیم.

برج آناهیتا منطقه ۲۲

برج آناهیتا های مروارید شهر، یک برج ۳۰ طبقه است که ۲۵ طبقه آن، کاربری مسکونی دارد، پنج طبقه باقیمانده از این برج شامل لابی و پارکینگ است. متراژ واحدهای مسکونی با توجه به شماره طبقه متفاوت می باشد؛ به گونه‌ای که از طبقه ی یک تا طبقه ۱۰، واحد ها ۱۲۰ متری بوده و دارای دو خواب هستند. از طبقه ۱۱ تا طبقه ۲۱، واحدهای مسکونی ۱۵۵ متری دو خوابه و یا سه خوابه وجود دارد و از طبقه ی ۲۲ تا ۲۵، واحدها ۲۱۰ متری، ۲۰۰ متری و سه خوابه میباشد. چینش واحد ها در طبقات نیز با هم فرق دارد، از طبقه ی ۱ تا ۱۰، در هر طبقه ۱۰ واحد وجود دارد. از طبقه ی ۱۱ تا طبقه ی ۲۱، در هر طبقه ۸ واحد مسکونی و در آخر یعنی از طبقه ۲۱ به بالاتر، در هر طبقه ۶ واحد مسکونی ساخته شده است. تمامی واحدهای مسکونی صرفنظر از نوع طبقه و میزان متراژ، دارای پارکینگ و انباری هستند.

برج-آناهیتا مروارید شهر

برج-آناهیتا مروارید شهر

امکانات برج آناهیتا مروارید شهر

۱_ ۶ آسانسور نفربر
۲_ ۱ لاین آسانسور باربر
۳_طراحی بسیار زیبای برج
۴_کاغذ دیواری
۵_لابی شیک
۶_سیستم اعلام و اطفاء حریق
۷_شوتینگ زباله
۸_اتاق کنترل
۹_دوربین مدار بسته
۱۰_سالن اجتماعات
۱۱_سالن ورزشی
۱۲_چشم انداز کوهستان
۱۳_آنتن مرکزی
۱۴_انباری
۱۵_پارکینگ
۱۶_آیفون تصویری
۱۷_بالکن
۱۸_چیلر
۱۹_ماهواره مرکزی
۲۰_درب ریموت دار
۲۱_تلفن
و …

مشاورین املاک هوم لند  (املاک چیتگر ) مشاور شما در سرمایه گذاری ، پیش فروش ، اجاره و خرید واحدهای مسکونی ، اداری و تجاری در مننطقه 22 تهران می باشد. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های02144711711-09125961645 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

دسترسی های برج آناهیتا

برج آناهیتا در شهرک مروارید شهر منطقه ۲۲ واقع شده است. مروارید شهر، به دلیل مجاورت با اتوبان‌های اصلی منطقه مانند اتوبان همت، اتوبان حکیم و اتوبان تهران_کرج، از دسترسی های بسیار خوبی برخوردار بوده است؛ همچنین برج آناهیتا فاصله کمی تا دریاچه مصنوعی چیتگر، مجتمع تجاری ایران مال، آبشار تهران، پارک جنگلی چیتگر، بام لند و … را دارد.

نقشه برج آناهیتا مروارید شهر

برج آناهیتا مروارید شهر

برج آناهیتا مروارید شهر

خرید برج آناهیتا مروارید شهر

نحوه خرید و فروش در برج آناهیتا با توجه به متراژ ، طبقه ، جهت متفاوت است . برای کسب اطلاعات دقیق تر با واحد فروش املاک هوم لند تماس بگیرید: 02144711711

خرید در برج آناهیتا مروارید شهر، آری یا خیر

پروژه های تازه ساز مروارید شهر به طور کلی تماما لوکس و نوساز بوده و امکانات بی نظیری برخوردار هستند. به یقین میتوان گفت که هر واحد در منطقه ۲۲، روز به روز بر ارزشش افزوده می‌شود و بازار پررونقی را در این منطقه تجربه خواهد کرد. واحدهای مسکونی برج آناهیتا نیز با توجه به برخورداری از امکانات کامل رفاهی، دسترسی‌های مناسب به شاهراه های ارتباطی منطقه، مراکز تفریحی و تجاری، مراکز خرید و …. از سری برج های مناسب جهت سرمایه گذاری و سکونت است، که با خرید آن خریدار حتماً به سود خوبی خواهد رسید.

حرف آخر

محل قرارگیری آناهیتا، شهرک مروارید است. این شهرک شهرکی بسیار مدرن و مسکونی در میان دو استان تهران و البرز و مجاورت شهرک الهیه غرب است. مروارید شهر در جوار کوه‌های البرز واقع شده و به همین دلیل آب و هوای بی نظیری را مشاهده می‌کند. ایرانمال، شهربازی هزار و یک شب و … از جاذبه‌های گردشگری مرواریدشهر هستند. قرار گیری برج آناهیتا در منطقه ۲۲، سبب شده که ساکنین این برج نیز از این امکانات بی نظیر این شهرک بهره مند باشند.

مطالب مرتبط