پاسارگاد ۲، یکی از پروژه‌های  منطقه ۲۲ تهران است که توسط تعاونی مسکن شهید همت ساخته شده است. این تعاونی زیر مجموعه وزارت دفاع می باشد که رزومه ی درخشانی در ساخت پروژه های گوناگون و مختلف دارد که پاسارگارد یکی از آن هاست. طبق اعلام تعاونی سازنده، تحویل این پروژه مسکونی سه ساله خواهد بود.

پروژه پاسارگاد ۲ شهرک گلستان

پروژه ی پاسارگاد 2 دارای ۴ بلوک ساختمانی است. برج های این پروژه یازده طبقه دارند، که شش طبقه ی آن کاربری مسکونی و یک طبقه لابی و چهار طبقه ی منفی را شامل می‌شود و هم اکنون در حال ساخت می باشد. متراژ واحد‌های مسکونی پروژه ی پاسارگاد دو، ۹۰ متر اعلام شده است.

برج-پاسارگاد-2

برج-پاسارگاد-2

دسترسی و موقعیت مکانی پروژه پاسارگاد ۲

این پروژه که در نزدیک دریاچه ی چیتگر ساخته شده است، موقعیت بسیار خوبی را در منطقه ۲۲ دارا می باشد و به همین دلیل شرایط بسیار مناسبی را برای سرمایه‌گذاری و هم سکونت فراهم آورده است. این پروژه دسترسی های بسیار آسانی به شاهراه های ارتباطی منطقه ۲۲ دارد؛ بزرگراه همت، بزرگراه حکیم، بزرگراه آزادگان و همچنین آزادراه تهران_کرج، از راه های ارتباطی نزدیک به این برج ها هستند.

دسترسی به مناطق تفریحی و تجاری پاسارگاد ۲

این پروژه علاوه بر موقعیت قرارگیری عالی، از دسترسی های مناسبی نیز برخوردار است و به همین دلیل ساکنان آن شرایط بسیار خوبی برای تامین نیازهای خود را خواهند داشت. مراکز تفریحی چون پارک جنگلی چیتگر، لتمان کن، آبشار، لکسون، تهران مال، بام لند، ایران مال و رز مال، در نزدیکی این پروژه هستند. همچنین پروژه پاسارگاد ۲، به ایستگاه مترو و اتوبوس نیز نزدیک می باشد و رفت و آمد را برای افراد به سایر نقاط تهران بسیار ساده می کند.

مشاورین املاک هوم لند  (املاک چیتگر ) مشاور شما در سرمایه گذاری ، پیش فروش ، اجاره و خرید واحدهای مسکونی ، اداری و تجاری در مننطقه 22 تهران می باشد. برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های02144711711-09125961645 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

امکانات پروژه ی پاسارگاد دو شهرک گلستان

۱_سالن ورزشی
۲_لابی مجلل برای هر برج
۳_سالن اجتماعات
۴_آنتن مرکزی
۵_سیستم اعلام و اطفاء حریق
۶_آسانسور برای هر برج
۷_نمای زیبا
۸_فضای سبز
۹_آیفون تصویری
۱۰_کابینت ام دی اف
۱۱_چیلر یا سرمایش و گرمایش مرکزی
۱۲_نقشه و طراحی زیبا
۱۳_دید عالی
۱۴_آب و هوای مطبوع
۱۵-دسترسی آسان به مناطق تفریحی و تجاری
۱۶-دسترسی آسان به شریان های ارتباطی منطقه
۱۷-هلی کوپتر
۱۸_پارکینگ
۱۹_انباری
۲۰_شوتینگ زباله

آشنایی با تعاونی مسکن سازنده پروژه پاسارگاد ۲

تعاونی مسکن کارکنان مجتمع صنعتی شهید همت، بعد از ساخت و تکمیل و تحویل برج پاسارگاد ۱ در شمال دریاچه مصنوعی چیتگر، پذیره نویسی پروژه برج های مسکونی پاسارگاد ۲ را در بلوار هوانیروز آغاز کردند؛ این تعاونی در کارنامه خود ساخت برج های پاسارگاد یک، برج تجاری آرتمیس و پروژه سرو ۸ میدان ساحل را دارد.

شرایط خرید پروژه پاسارگاد ۲

عملیات اجرایی برای برای پروژه پاسارگاد ۲ از سال ۱۳۹۷ آغاز شده است. در آن سال ها، فروش این پروژه به صورت متری، ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای واحدهای مسکونی بوده است؛ با توجه به پیشرفت پروژه، اعضا تا کنون ۲۶۰ میلیون تومان واریزی داشتند. البته با توجه به افزایش قیمت‌ها و تورم تحریم و غیره، خریداران محترم در زمان خرید باید میزان مبلغ واریزی را به صورت قیمت به روز پرداخت نمایند.

حرف آخر

پروژه ی پاسارگاد 2 که در شهرک گلستان قرار گرفته است، دارای موقعیت بسیار خوبی از لحاظ دسترسی ها، موقعیت قرارگیری و امکانات است و یک مجموعه کامل به حساب می‌آید؛ با توجه به مطالب ذکر شده، این پروژه گزینه ایی عالی هم برای سکونت و هم برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران میباشد.

مطالب مرتبط