رهن و اجاره آپارتمان در شهرک شهید باقری

اجاره
آپارتمان
کد ملک: 3622
47 روز پیش در منطقه شهید باقری
رهن: 300,000,000 تومان
0
اتاق
سرویس بهداشتی
83
متر مربع
سال ساخت
  • انباری
  • پارکینگ
  • درب ضدسرقت
  • دیوار مقاوم در برابر زلزله

توضیحات:

شهرک شهید باقری، یکی از شهرک های واقع در منطقه ۲۲ تهران است که قدمت آن به ۲۰ سال قبل باز می‌گردد. این شهرک دارای دو بخش است؛ بخش قدیمی این شهرک حدوداً دارای ۵۰۰ بلوک مسکونی می باشد و بافت جدید این شهرک نیز سه برج را در خود جای داده است. ساختمان های قدیمی این شهرک، معمولاً به صورت آپارتمان هایی چهار طبقه تا شش طبقه هستند و برج‌های قسمت جدید نیز، دارای ۱۲ تا ۲۰ طبقه به صورت متغیر می باشند.

معرفی شهرک شهید باقری

شهرک شهید باقری در کنار دریاچه و جنگل چیتگر قرار گرفته و شهرک نمونه نیز در کنار شهر واقع شده است. این شهرک از شمال به دامنه کوه‌های البرز و از جنوب به اتوبان شهید خرازی متصل می گردد. همچنین گفتنی است که تعاونی مسکن سپاه سازنده این شهرک بوده و بعد امتیاز شهرک را به تعاونی نظام پزشکی و آتشفشانی واگذار کرده است. برج های شهرک شهید باقری دارای سند هستند و این یک امتیاز ویژه برای این شهرک در منطقه ی۲۲ تهران به حساب می آید. در قسمت غربی شهرک باقری مجموعه هزار و یک شب که بزرگترین مجتمع تفریحی خاورمیانه می باشد و ایران مال که بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه می باشد قرار گرفته است، که وجود آنها موقعیت شهرک را بسیار عالی کرده است.

برج های شهرک شهید باقری

برج های جدید شهرک شهید باقری بافت جدیدتری نسبت به بخش قدیمی دارند، تعداد انگشت شماری هستند؛ یکی از مجموعه ها، پروژه ی سما است که دارای ۱۲ برج می باشد، که هر کدام از برج ها به طور میانگین دارای ۱۵ تا ۲۰ طبقه هستند. طراحی مجموعه سما به این صورت است که برج ها به دو دسته تقسیم شده و در بین این برج ها امکانات رفاهی و مساجد قرار گرفته است. این قرارگیری در بین برجین، به این دلیل است که دسترسی به این مراکز برای همگان راحت باشد. برج بعدی برج سفید می باشد که یکی از مدرن ترین سازه های منطقه ی ۲۲ است. این مجموعه دارای ۴ بلوک است که هر بلوک نیز ۲۰ طبقه را در خود جای داده است. این برج ها همگی دارای مهدکودک، امکانات ورزشی و رفاهی هستند.

شهرک-شهید-باقری شهرک-شهید-باقری[/caption]

مزیت های شهرک نمونه شهرک شهید باقری

۱_آب و هوای عالی
۲_سند رسمی
۳_دارای اماکن مذهبی، مساجد، نانوایی
۴_واحدهای تجاری و مراکز خرید مختلف در داخل خود شهرک
۵_چشم انداز عالی به آبشار تهران، دریاچه چیتگر و بزرگراه همت
۶نزدیکی به مراکز تفریحی و خرید عالی و بین المللی ۷دسترسی راحت تر و رفت و آمد از لحاظ نزدیکی به بزرگراه ها و اتوبان ها
۸_خیابان ها و معابر شهری
۹_وجود شهرداری منطقه ی ۲۲ تهران در داخل این شهرک
۱۰_وجود دو بیمارستان مغز و اعصاب دکتر سمیعی و بیمارستان تریتا

 

مراکز مهم واقع شده در شهرک شهید باقری منطقه ی ۲۲

در این شهرک مراکز مهمی قرار گرفته اند. مراکز تفریحی و گردشگری،مراکز بهداشتی و درمانی، اماکن آموزشی و عمومی. مراکز تفریحی مانند: ۲ بوستان در قسمت شمالی و جنوبی شهرک، فضای سبز، فضای بازی کودکان، نزدیکی به دریاچه چیتگر. اماکن بهداشتی و درمانی مانند: بیمارستان تخصصی مغز و اعصاب دکتر سمیعی که مربوط به بیمار های مغز و سرطانی می باشد، درمانگاه شهید باقری و بیمارستان تریتا. اماکن آموزشی مانند: دانشگاه پیام نور، حوزه ی علمیه، مدارس گوناگون در مقاطع مختلف از پیش دبستانی تا دبیرستان؛ همچنین مساجد، مراکز مذهبی، حسینیه، بازار میوه و تره بار، مغازه های گوناگون و ... در این شهرک وجود دارد. به طور کلی می‌توان گفت که شهرک شهید باقری یک شهرک کامل با امکانات عالی برای زندگی می باشد.

حرف پایانی

شهرک شهید باقری که در شمال غربی تهران واقع شده است، به یاد سردار شهید حسن باقری که یکی از فرماندهان دفاع مقدس بوده نامگذاری شده است. امتیاز ساخت این شهرک در ابتدا متعلق به تعاونی مسکن سپاه بوده است و بعدا واگذار شده است. این شهرک به دلیل قرار گرفتن در نزدیکی دریاچه ی چیتگر، رشته کوه‌های غربی البرز، آبشار تهران و پارک جنگلی چیتگر، از آب و هوای بسیار عالی و بدون آلودگی برخوردار بوده و با توجه به امکاناتش یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب جهت زندگی می باشد.

فروش آپارتمان 83 متری در شهرک شهید باقری

  • طبقه دوم رویتی
  • پارکینگ و انباری
  • قابلیت دریافت وام اوراق مسکن تا ۴۸۰ میلیون
  • ۳۰۰ میلیون تومان رهن کامل
  •  قیمت فروش : ۲ میلیارد و ۲۵۰ تومان

مشاورین املاک هوم لند  (املاک چیتگر ) مشاور شما در سرمایه گذار

برای مشاوره و کارشناسی رایگان باشماره های02144711711-09125961645 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.